شما اینجایید
خانه > طراحی و پیاده سازی > برنامه نویسی وب > ساخت و مدیریت یک وب سایت (بخش اول)

ساخت و مدیریت یک وب سایت (بخش اول)

طراحی سایت

ساخت و مدیریت وب سایت‌های متعدد می‌تواند به سرعت به یک کار وقت گیر تبدیل شود. برای کسانی که چند سایت وردپرسی را مدیریت می‌کنند، بازده بسیار مهم است. پالایش و بهینه سازی گردش کار شما، با بهره گیری از هاست  مدیریت شده وردپرس، در زمانبندی روزانه شما فضا ایجاد می‌کند و شما را قادر می‌سازد تا روی مشتریان تمرکز کنید به جای اینکه با انجام وظایف تکراریِ حفظ و نگهداریِ دستی وب سایت، سرعت خود را پایین آورید.

انتقال به هاست وردپرسِ مدیریت شده می‌تواند منجر به صرفه جویی زمانی زیادی برای طراحان و توسعه دهندگان وب شده و قابلیت جذب مشتریان بیشتری را ایجاد کند و در نهایت کسب و کار موفق‌تر و کارآمدتری داشته باشید. ما لیستی از ۵ تا از بهترین شیوه‌های در دسترس میزبانی وردپرس مدیریت شده را جمع آوری کرده‌ایم که به آن می‌پردازیم:

۱- بالاآمدنِ سنگینِ ابتدایی را به میزبانی مدیریت شده وردپرس بسپارید

نصب و راه اندازیِ یک سایت جدید وردپرسی نیازمند چند تسک زمان بر، مانندِ نصب وردپرس، راه اندازی پشتیبانی، نصب افزونه‌ها برای بهینه سازیِ زمان‌های بارگذاریِ صفحه، راه اندازی امنیت و ایجاد سایت برای توسعه و آزمایش می‌باشد. هاست مدیریت شده وردپرس، وظایف راه اندازی را با پیش نصب این ویژگی‌ها و افزونه‌ها به شکل خودکار در می‌آورد، تا شما آماده حرکت شده و تسک بعدی را به دست بگیرید. برای مثال با ابزار GoDaddy هاست وردپرس مدیریت شده، می‌توانید تمام این کارها را زیر دودقیقه انجام دهید.

۲- خودکار سازی حفظ و نگهداری وب سایت تا جای ممکن

توسعه دهندگان و طراحانی که مدیریت مداوم سایت‌های مشتری را برعهده دارند، با فهرست روبه رشدی از وظایف پیش پا افتاده روبرو می‌شوند. افزون بر آن، گاهی اوقات ممکن است مشتریان ارزش و اهمیتِ حفظ و نگهداری وب سایت را درک نکنند، چرا که بخش اعظم این تسک ها در back-end وب سایت انجام می‌شود. به جای وقت گذاشتن روی sure core، theme و به روزرسانی های افزونه‌ها، سایت را نشکنید، سعی کنید از افزونه‌های پیش نصب استفاده کنید و به روزرسانی های خودکارِ پیشنهاد شده توسط خدمات‌هاست وردپرس مدیریت شده را به کار ببرید تا از اجرا شدنِ هماهنگ موارد اطمینان حاصل کنید.

۳- ابزارهای امنیتی خود را دسته کنید

به جای کار با مجموعه‌ای از ابزارهای امنیتی و افزونه‌ها، با جمعی از ابزارهای گزینه‌های امنیتی پیش از نصب که به همراه‌هاست مدیریت شده وردپرس ارائه می‌شود، کار کنید. مطمئن شوید که به SSL (Secure Sockets Layer)، رمزگذاری سطح بالا و شناسائی کننده‌های بدافزاری که پیش از این پیکربندی شده باشند و به روزرسانی های خودکار دسترسی داشته باشید. وقتی این ابزارها را با هم دسته می‌کنید، در زمان دانلود و زمانِ به روزرسانی تک تک که گاهی اوقات در راهکارهای سطح بالای امنیت وب مورد نیاز است، صرفه جویی کنید.

پاسخ دهید

بالا