درباره ما

درباره ما

خط دید اولین پایگاه خبری تخصصی و نشریه سراسری بلاکچین، مدیریت پروژه‌های نرم‌افزاری و فناوری اطلاعات است که با اهداف زیر راه‌اندازی شده است:

  1. افزایش محتوای فاخر فارسی در حوزه بلاکچین، مدیریت پروژه‌های نرم‌افزاری و فناوری اطلاعات
  2. تولید محتوای به روز و غیرتکراری
  3. ترغیب مخاطبین به تخصصی کردن دانش و آگاهی خود در حوزه بلاکچین
  4. تشریح و آموزش مفاهیم اساسی صنعت بلاکچین به زبان ساده
  5. بررسی و آموزش پیاده‌سازی انواع قراردادهای هوشمند بر بستر بلاک چین
  6. تبدیل شدن به بزرگ‌ترین و به‌روزترین مرجع اخبار و تحولات بلاک چین

ما در خط دید به روز ترین مسیر حفظ حریم خصوصی و شفافیت را در انتقال اطلاعات دنبال می‌کنیم و سعی مینماییم با ایجاد آگاهی و انتقال دانش روز به هم میهنانمان در اصناف و موقعیت های گوناگون به توسعه کسب کار آنها کمک نماییم.

شما می توانید خط دید را به عنوان برزگترین و تخصصی ترین مرجع علم بلاکچین در نظر بگیرید و برای دریافت به روز ترین مقالات به این وب سایت سر بزنید.

همچنین با گسترش تمایل تمام شرکت های بزرگ دنیا به بلاکچینی شدن و عدم تخصص و اطلاعات کافی برای مدیریت و پیاده سازی این فرآیند، ما بر آنیم تا به عنوان مشاور و راهنما با شما در این مسیر نا هموار همراه شویم و تا سر منزل موعود موفقیت در کنار شما بمانیم.

نمی‌توان این موضوع را نادیده گرفت یا نفی کرد که آینده کشورها به این صنعت گره خورده است؛ از این رو نیاز است خودمان را برای آینده آماده کنیم.

ما در خط دید، متعهد شده‌ایم با تمام توان در راستای ارائه محتوای باکیفیت تلاش کرده و در این راستا از ابزارهای موجود نظیر وب‌سایت به عنوان اصلی ترین پل ارتباطی ما با شما، شبکه‌های اجتماعی مختلف (تلگرام، اینستاگرام، فیس‌بوک، آپارات و تویتر) و مجله چاپی نیز بهره خواهیم برد.

دکمه بازگشت به بالا