شما اینجایید
خانه > درباره ما

خط دید اولین پایگاه خبری تخصصی و نشریه سراسری مدیریت پروژه‌های نرم‌افزاری و فناوری اطلاعات است که با اهداف زیر راه‌اندازی شده است:

  1. افزایش محتوای فاخر فارسی در حوزه مدیریت پروژه‌های نرم‌افزاری و فناوری اطلاعات
  2. تولید محتوای بروز و غیرتکراری
  3. ارائه خدمات تولید محتوا به سایر کسب‌وکارها با همان هدف تولید محتوای بروز و غیرتکراری
  4. راه‌اندازی و چاپ مجله مرتبط با علوم فناوری اطلاعات
  5. ترغیب مخاطبین به تخصصی کردن دانش و آگاهی خود در حوزه مدیریت پروژه
  6. توسعه و معرفی ابزارهای مدیریت پروژه

این مجموعه با توجه به تجربه‌های موفقی که بیش از ده سال در شرکت داده‌پرداز پویای شریف پیرامون مدیریت پروژه‌هایی وب‌سایت، سامانه‌های اختصاصی و Applicationهای اندروید و iOS، مستندسازی و ارائه مشاوره‌های تخصصی در حوزه استقرار سامانه مدیریت پروژه داشته، تأسیس‌شده است. به‌عبارت‌دیگر وجود تجربیاتی که حاصل انجام تعداد بی‌شماری از پروژه‌های بیان‌شده است، عامل این شد تا ما تصمیم بگیریم این تجربیات را با شما نیز به اشتراک بگذاریم.

ما در مجموعه خط دید، متعهد شده‌ایم با تمام توان در راستای ارائه محتوای باکیفیت تلاش کرده و در این راستا از ابزارهای موجود نظیر وب‌سایت، شبکه‌های اجتماعی مختلف (تلگرام، اینستاگرام، فیس‌بوک، آپارات، تویتر و گوگل پلاس) و مجله چاپی نیز بهره خواهیم برد.

در این راستا خدماتی نظیر تولید محتوا فاخر فارسی، نشر مجله، فروش محتوا، مشاوره مدیریت پروژه، نشر و چاپ کتاب‌های مربوط به حوزه فناوری اطلاعات و اصولاً تمام موارد و فعالیت‌هایی که در حوزه ارائه محتوای منحصربه‌فرد و تخصصی می‌باشد، ارائه خواهد شد.

بالا