شما اینجایید
خانه > اخبار > ۲۷ همایش مدیریت پروژه در سال ۲۰۱۹ که ارزش حضور را دارند (بخش دوم)

۲۷ همایش مدیریت پروژه در سال ۲۰۱۹ که ارزش حضور را دارند (بخش دوم)

رویداد

گردهمایی جهانی اسکرام

زمان و مکان: آستین، TX، ایالات‌متحده، ۲۲ می – ۲۰ می
علت برگزاری: گردهمایی جهانی scrum alliance باهدف ارائه راه‌حل‌های آموزش عملی و مدیریت عملی پروژه از طریق کلمات کلیدی، کارگاه‌ها و فعالیت‌های متمرکز بر مضامینی مانند برنامه‌های اسکرام در زمینه‌هایی غیر از نرم‌افزار، تحول سازمانی یا اسکرام در محیط‌هایی به‌شدت منظم انجام می‌شود.

چابک و فراتر از آن

زمان و مکان: دیترویت، میشیگان ایالات‌متحده، ۳۱ می – ۳۰ می

علت برگزاری: چابک و فراتر از آن‌یک کنفرانس داوطلبانه است که هدف آن آموزش اصول و شیوه‌های چابک است. اگرچه جزییات سخنرانان و مضامین در دسترس نیست اما بر اساس دوره‌های گذشته، این کنفرانس صنایع مختلف را در برمی‌گیرد و برای مبتدیان و حرفه‌ای‌های باتجربه مناسب است.

چابک ۲۰۱۹

زمان و مکان: واشنگتن، دی سی، ایالات‌متحده، ۹ آگوست – ۵ آگوست

علت برگزاری: این کنفرانس سالانه که توسط اتحادیه Agile برگزار می‌شود به پیشرفت اصول چابک و فراهم کردن مکانی برای ارتباط و به اشتراک گذاشتن ایده‌ها اختصاص می‌یابد.

سی و یکمین کنگره جهانی IPMA

زمان و مکان: مریدا، یوکاتان، مکزیک، ۲ اکتبر – ۳۰ سپتامبر

علت برگزاری: کنگره جهانی IPMA 2019 قول دورهم جمع‌کردن متخصصان ۷۰ کشور برای یک برنامه جامع از یافته‌های آکادمیک، بینش‌های جدید و بهترین شیوه‌ها با محوریت موضوع اصلی “ادغام پایداری در مدیریت پروژه” جمع کند.

کنفرانس جهانی PMI – آمریکای شمالی

زمان و مکان: فیلادلفیا، پنسیلوانیا، ایالات‌متحده، ۷ اکتبر – ۵ اکتبر

علت برگزاری: کنفرانس جهانی سالانه PMI بینشی در مورد چالش‌ها و استراتژی‌های فعلی پروژه ارائه می‌دهد. در این کنفرانس شرکت کنید و با رهبران هر بخش، حرفه‌ای‌های کسب‌وکار و متخصصان این صنعت در سراسر جهان ارتباط بگیرید و از آن‌ها بیاموزید.

هم‌نشست CMO

زمان و مکان: دنور، CO، ایالات‌متحده، ۶ نوامبر – ۳ نوامبر

علت برگزاری: با شرکت در این کنفرانس از بینش منحصربه‌فرد و دیدگاه سطح بالا درباره نحوه و چگونگی برخورد سازمان‌ها در سراسر جهان نسبت به مدیریت پروژه برخوردار شوید. از بین بیش از ۶۰ قالب آموزشی شامل جلسات سنتی تا مراکز دانش غیررسمی و گشت‌وگذارهای یادگیری در خارج از خانه انتخاب کنید.

ب) همایش‌های مدیریت پروژه در سال ۲۰۱۹ – بین‌المللی

کنفرانس ارائه

زمان و مکان: منچستر، بریتانیا، ۲۵ ژانویه – ۲۴ ژانویه

علت برگزاری: کنفرانس ارائه باهدف کمک به متخصصان، فارغ از روش PM  استفاده‌شده به مشتریان و موکلان و شرکت‌کنندگان خود اعتبار می‌دهد. برای دریافت مشاوره مفید و دیدگاه‌های جدید طی دو روز گفتگو، کارگاه و مطالعه شرکت کنید.

کنفرانس مدیریت پروژه APM ادینبورگ

زمان و مکان: ادینبورگ، اسکاتلند، ۲۱ مارس

علت برگزاری: کنفرانس مدیریت پروژه APM سخنرانان تأثیرگذاری را با پیشینه‌های مختلف گرد هم می‌آورد، از مشاوران استراتژی تجارت تا اقتصاددانان و روزنامه‌نگاران سیاسی. این رویداد بر دو موضوع اصلی، پایداری و سرمایه‌گذاری در حرفه متمرکزشده است و قول تا ۸ ساعت CPD   داده است.

کنفرانس آموزشی ارزیابی کیفیت پروژه IPMA

زمان و مکان: لیسبون، پرتغال، ۳۱ مارس – ۲۹ مارس

علت برگزاری: رویداد IPMA 2019 برای کمک به ارزیابی‌کنندگانِ کیفیت بالقوه پروژه که مایل هستند درک بهتری از مدل کیفی پروژه کسب کرده و مهارت‌های مصاحبه و گزارش دهی خود را بهبود بخشند برگزار می‌شود.

برای مطالعه بخش آخر این مقاله روی لینک زیر کلیک کنید:

۲۷ همایش مدیریت پروژه در سال ۲۰۱۹ که ارزش حضور را دارند (بخش آخر)

پاسخ دهید

بالا