اخباردفتر مدیریت پروژهکنترل و مدیریت پروژهمدیریت تغییراتمدیریت ریسکمدیریت ریسک و پروژه های نرم افزاریمطالب ویژه

۲۷ همایش مدیریت پروژه در سال ۲۰۱۹ که ارزش حضور را دارند (بخش دوم)

گردهمایی جهانی اسکرام

زمان و مکان: آستین، TX، ایالات‌متحده، ۲۲ می – ۲۰ می
علت برگزاری: گردهمایی جهانی scrum alliance باهدف ارائه راه‌حل‌های آموزش عملی و مدیریت عملی پروژه از طریق کلمات کلیدی، کارگاه‌ها و فعالیت‌های متمرکز بر مضامینی مانند برنامه‌های اسکرام در زمینه‌هایی غیر از نرم‌افزار، تحول سازمانی یا اسکرام در محیط‌هایی به‌شدت منظم انجام می‌شود.

چابک و فراتر از آن

زمان و مکان: دیترویت، میشیگان ایالات‌متحده، ۳۱ می – ۳۰ می

علت برگزاری: چابک و فراتر از آن‌یک کنفرانس داوطلبانه است که هدف آن آموزش اصول و شیوه‌های چابک است. اگرچه جزییات سخنرانان و مضامین در دسترس نیست اما بر اساس دوره‌های گذشته، این کنفرانس صنایع مختلف را در برمی‌گیرد و برای مبتدیان و حرفه‌ای‌های باتجربه مناسب است.

چابک ۲۰۱۹

زمان و مکان: واشنگتن، دی سی، ایالات‌متحده، ۹ آگوست – ۵ آگوست

علت برگزاری: این کنفرانس سالانه که توسط اتحادیه Agile برگزار می‌شود به پیشرفت اصول چابک و فراهم کردن مکانی برای ارتباط و به اشتراک گذاشتن ایده‌ها اختصاص می‌یابد.

سی و یکمین کنگره جهانی IPMA

زمان و مکان: مریدا، یوکاتان، مکزیک، ۲ اکتبر – ۳۰ سپتامبر

علت برگزاری: کنگره جهانی IPMA 2019 قول دورهم جمع‌کردن متخصصان ۷۰ کشور برای یک برنامه جامع از یافته‌های آکادمیک، بینش‌های جدید و بهترین شیوه‌ها با محوریت موضوع اصلی “ادغام پایداری در مدیریت پروژه” جمع کند.

کنفرانس جهانی PMI – آمریکای شمالی

زمان و مکان: فیلادلفیا، پنسیلوانیا، ایالات‌متحده، ۷ اکتبر – ۵ اکتبر

علت برگزاری: کنفرانس جهانی سالانه PMI بینشی در مورد چالش‌ها و استراتژی‌های فعلی پروژه ارائه می‌دهد. در این کنفرانس شرکت کنید و با رهبران هر بخش، حرفه‌ای‌های کسب‌وکار و متخصصان این صنعت در سراسر جهان ارتباط بگیرید و از آن‌ها بیاموزید.

هم‌نشست CMO

زمان و مکان: دنور، CO، ایالات‌متحده، ۶ نوامبر – ۳ نوامبر

علت برگزاری: با شرکت در این کنفرانس از بینش منحصربه‌فرد و دیدگاه سطح بالا درباره نحوه و چگونگی برخورد سازمان‌ها در سراسر جهان نسبت به مدیریت پروژه برخوردار شوید. از بین بیش از ۶۰ قالب آموزشی شامل جلسات سنتی تا مراکز دانش غیررسمی و گشت‌وگذارهای یادگیری در خارج از خانه انتخاب کنید.

ب) همایش‌های مدیریت پروژه در سال ۲۰۱۹ – بین‌المللی

کنفرانس ارائه

زمان و مکان: منچستر، بریتانیا، ۲۵ ژانویه – ۲۴ ژانویه

علت برگزاری: کنفرانس ارائه باهدف کمک به متخصصان، فارغ از روش PM  استفاده‌شده به مشتریان و موکلان و شرکت‌کنندگان خود اعتبار می‌دهد. برای دریافت مشاوره مفید و دیدگاه‌های جدید طی دو روز گفتگو، کارگاه و مطالعه شرکت کنید.

کنفرانس مدیریت پروژه APM ادینبورگ

زمان و مکان: ادینبورگ، اسکاتلند، ۲۱ مارس

علت برگزاری: کنفرانس مدیریت پروژه APM سخنرانان تأثیرگذاری را با پیشینه‌های مختلف گرد هم می‌آورد، از مشاوران استراتژی تجارت تا اقتصاددانان و روزنامه‌نگاران سیاسی. این رویداد بر دو موضوع اصلی، پایداری و سرمایه‌گذاری در حرفه متمرکزشده است و قول تا ۸ ساعت CPD   داده است.

کنفرانس آموزشی ارزیابی کیفیت پروژه IPMA

زمان و مکان: لیسبون، پرتغال، ۳۱ مارس – ۲۹ مارس

علت برگزاری: رویداد IPMA 2019 برای کمک به ارزیابی‌کنندگانِ کیفیت بالقوه پروژه که مایل هستند درک بهتری از مدل کیفی پروژه کسب کرده و مهارت‌های مصاحبه و گزارش دهی خود را بهبود بخشند برگزار می‌شود.

برای مطالعه بخش آخر این مقاله روی لینک زیر کلیک کنید:

۲۷ همایش مدیریت پروژه در سال ۲۰۱۹ که ارزش حضور را دارند (بخش آخر)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا