اخباردفتر مدیریت پروژهکنترل و مدیریت پروژهمدیریت تغییراتمدیریت ریسکمدیریت ریسک و پروژه های نرم افزاریمطالب ویژه

۲۷ همایش مدیریت پروژه در سال ۲۰۱۹ که ارزش حضور را دارند (بخش اول)

مدیریت پروژه با سرعتی ناامیدکننده تکامل می‌یابد. هرروزی که می‌گذرد با روندها، روش‌ها و فناوری‌های جدید همراه است و یک مدیر پروژه که می‌خواهد در صدر بماند باید راهی برای پیگیری این تغییرات پیدا کند. به همین دلیل مدیران پروژه فعال سعی می‌کنند حداقل هرسال در چند کنفرانس شرکت کنند که این امکان را به آن‌ها می‌دهد تا جدیدترین و بهترین شیوه‌ها را بیاموزند، ارتباطات خود را گسترش دهند و فرصت‌هایی برای رشد پیدا کنند. برای کمک به مدیران پروژه و متخصصان مشاغل در مورد بهترین کنفرانس‌ها برای حضور در سال ۲۰۱۹ تصمیم‌گیری کردیم، لیستی از رویدادهای مهم مدیریت پروژه را در نظر گرفتیم که ارزش دنبال کردن دارند. برای برنامه‌ریزی آسان‌تر ما کنفرانس‌ها را بر اساس منطقه (آمریکای شمالی و بین‌المللی) تقسیم کرده‌ایم و برای هر دسته‌بندی یک جدول زمانی بصری ایجاد کرده‌ایم، بنابراین می‌توانید به‌سرعت مشاهده کنید که کدام کنوانسیون مناسب‌ترین زمان تقویمِ ۲۰۱۹ شما است.

الف) کنفرانس‌های مدیریت پروژه در سال ۲۰۱۹ – آمریکای شمالی

ب) همایش‌های مدیریت پروژه در سال ۲۰۱۹ – بین‌المللی

 

بامطالعه این مقاله خواهید فهمید در سراسر جهان چه اتفاقاتی در حال رخ دادن است.

الف) کنفرانس‌های مدیریت پروژه ۲۰۱۹ – آمریکای شمالی

 

 

 

اجلاس برنامه‌ریزی منابع

زمان و مکان: نشویل، TN، ایالات‌متحده، ۱۳ فوریه – ۱۰ فوریه

علت برگزاری: این اجلاس به‌عنوان رویداد برتر رهبری فکر برای برنامه‌ریزی منابع شناخته می‌شود. اجلاس متخصصان پیشرو و نویسندگان برجسته در مدیریت منابع و نمونه‌کارهای جهانی دورهم جمع می‌کند. موضوعات اجلاس ۲۰۱۹ شامل هدایت تغییرات در سازمان‌های بزرگ‌تر، استراتژی‌های نظامی برای مدیریت منابع، بهینه‌سازی نمونه کارها و موارد دیگر است.

اجلاس پروژه دنیای تحلیلگری تجاری

زمان و مکان

–  اورلاندو FL، ایالات متحده، ۲۷ مارس – ۲۵ مارس

– واشنگتن دی سی، ایالات متحده، ۲۹ آوریل – ۱ می

– تورنتو ON، کانادا، ۳۰ می – ۲۷ می

– ونکوور بی سی، کانادا، اعلام می‌شود

– بوستون ام اِی، ایالات‌متحده، اعلام می‌شود

– شیکاگو، آی آل، ایالات‌متحده، اعلام می‌شود

علت برگزاری: اجلاس پروژه دنیای تحلیلگری تجاری یک سلسله کنفرانس آموزشی است که به تحلیلگران مشاغل و مدیران پروژه اختصاص داده‌شده است که توسط PMI و IIBA به رسمیت شناخته‌شده است. شرکت‌کنندگان برای هرساعتِ دوره واحدهای PDU  و CDU  می‌گیرند.

کنفرانس مدیریت تغییر

زمان و مکان: اورلاندو، فلوریدا، ایالات‌متحده، ۱ می – ۲۸ آوریل

علت برگزاری: کنفرانس سالانه CM که توسط ACMP برگزار می‌شود، متخصصان سراسر دنیا را برای کشف شیوه‌های نوآورانه و به اشتراک گذاشتن آخرین راه‌حل‌ها در مدیریت تغییر گردهم می‌آورد. مباحث مربوط به سال ۲۰۱۹ شامل عوامل موفقیت در تغییر سازمانی، هدایت تغییر موفقیت‌آمیز زمانی که تغییر باید مخفی بماند، نقش برنامه‌های SaaS در مدیریت تغییر و موارد دیگر.

هم‌نشست مدیریت پروژه UMD

زمان و مکان: کالج پارک، ام دی، ایالات‌متحده، ۱۰ می – ۹ می

علت برگزاری: برای ایجاد ارتباط و یادگیری بهترین شیوه‌ها در زمینه‌هایی مانند مدیریت ذینفعان، مدیریت پروژه Agile یا مدیریت ساخت‌وساز به تمرین کنندگان PM از ایالات‌متحده و خارج از آمریکا بپیوندید. سایر مباحث جلسه شامل حل اختلاف، مذاکره، ریسک و داده‌های عظیم و مدیریت پروژه یکپارچه است.

برای مطالعه بخش دوم این مقاله روی لینک زیر کلیک کنید:

۲۷ همایش مدیریت پروژه در سال ۲۰۱۹ که ارزش حضور را دارند (بخش دوم)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا