اخباردفتر مدیریت پروژهکنترل و مدیریت پروژهمدیریت تغییراتمدیریت ریسکمدیریت ریسک و پروژه های نرم افزاریمطالب ویژه

۲۷ همایش مدیریت پروژه در سال ۲۰۱۹ که ارزش حضور را دارند (بخش آخر)

هم‌اندیشیِ PM 2019 تقاطع تحقیق و عمل

زمان و مکان: دلفت، هلند، ۱۲ آوریل – ۱۱ آوریل

علت برگزاری: دانشگاه صنعتی دلفت برای سازمان‌دهی کنفرانس PM 2019 “تطبیق بده یا بمیر” با PMI همکاری کرده است. در کارگاه‌ها، سخنرانی‌ها به سبک Ted و خلاصه‌های تحقیق شرکت کنید که هدف آن‌ها ارائه بینش در مورد چگونگی سازگاری با چشم‌انداز متغیر پروژه‌ها است.

روندهای جدید در مدیریت پروژه

زمان و مکان: گداسک، لهستان، ۲۴ آوریل – ۲۳ آوریل

علت برگزاری: توسط PMI شعبه گداسک کنفرانس روندهای جدید در مدیریت پروژه برگزار می‌شود و روی تبادل دانش مدیریت پروژه و بهترین تمرین‌ها در لهستان و خارج از لهستان متمرکزشده است. بیاموزید که چگونه در تیم‌ها خطرات را به حداقل برسانید، پروژه‌های بزرگ با منابع محدود را مدیریت کنید یا با مجموعه‌ای از گفتگوها و کارگاه‌ها از روش Waterfall به روش Agile حرکت کنید که می‌تواند تا چهارده PDU برای شما به همراه داشته باشد.

کنفرانس علمی بین‌المللی مدیریت پروژه

زمان و مکان: ریگا، لتونی، ۲۶ آوریل – ۲۵ آوریل

علت برگزاری: این همایش بر بحث در مورد نتایج تحقیقات علمی در مدیریت پروژه متمرکز است. مقالات منتخب برای چاپ در مجله جهانی مدیریت پروژه در نظر گرفته می‌شوند و شرکت‌کنندگان می‌توانند تا چهارده PDU به دست آورند.

کنفرانس مدیریت پروژه APM لندن

زمان و مکان: لندن، انگلستان، ۲ می

علت برگزاری: یاد بگیرید که از طریق یک برنامه غنی با تمرکز بر چگونگی سازگاری، کارکردنِ هوشمندانه‌تر و بهبود عملکرد در مدیریت پروژه کنترل پروژه‌هایتان را در دست بگیرید.

کنگره PMI EMEA

زمان و مکان: دوبلین، ایرلند، ۱۵ می – ۱۳ می

علت برگزاری: کنگره PMI EMEA 2019 قول فراهم کردن دانش، مهارت و رفتارهای لازم را برای ایجاد تغییرات مثبت به مدیران پروژه می‌دهد. با شرکت‌کنندگان از بیش از ۷۰ کشور جهان و ترکیبی از جلسات سنتی و غیر سنتی، اعتبار بالایی به شبکه‌سازی می‌بخشد و یادگیری زا از طریق انجام ارتقاء می‌دهد.

کنگره PMO بریتانیا

زمان و مکان: بریتانیا، ۱۳ ژوئن

علت برگزاری: با تمرکز بر روی برنامه‌ها، نمونه کارها و دفاتر پروژه، کنفرانس PMO در بریتانیا شامل یک روز کامل از ارائه‌ها، جلسات و فعالیت‌های شبکه‌سازی و همچنین نمایشگاه اختصاصی با محصولات و خدمات جدید PMO است.

کنفرانس ملی WiPM APM

زمان و مکان: لندن، بریتانیا، تاریخ ۲۰۱۹ اعلام‌نشده است

علت برگزاری: کنفرانس ملی AMP برای زنان در مدیریت پروژه قصد دارد تا به زنان حرفه‌ای ابزاری را برای توسعه خود، مهارت‌های خود و تیم‌های خود ارائه دهد. تاریخ، مضامین و سخنگوهای نسخه ۲۰۱۹ هنوز منتشرنشده است، ما به‌محض اطلاع از جزئیات بیشتر به‌روزرسانی خواهیم کرد.

PMO آینده

زمان و مکان: لندن، بریتانیا، ۱۷ اکتبر

علت برگزاری: PMO آینده به‌عنوان یک کنفرانس PMO دوستانه و سرگرم‌کننده تبلیغ می‌شود و قول غافل گیرکردن شمارا می‌دهد. این رویداد برای پزشکان PMO در تمام سطوح طراحی‌شده است و صاحب‌نظران صنایع پیشرو را از سراسر جهان گردهم می‌آورد.

کنفرانس ملی AIPM

زمان و مکان: ملبورن، استرالیا، ۲۲ اکتبر – ۲۰ اکتبر

علت برگزاری: یکی از بزرگ‌ترین رویدادهای PM در استرالیا، AIPM ملی هم رهبران پیشرفته و هم مبتدی را هدف قرار می‌دهد و بستری را برای به اشتراک گذاشتن تجربیات و کسب دانش در زمینه‌های مختلفی که بر مدیریت پروژه تأثیر می‌گذارد، فراهم می‌کند.

اگرچه این‌یک لیست جامع از کنفرانس‌های PM که ارزش حضور را دارد نیست، لزوماً یک دید کلی از آموزش‌ها و موقعیت‌های شبکه‌سازی در سال ۲۰۱۹ در اختیارشان می‌گذارد. به همان نسبتی که ما جزئیات بیشتری کسب می‌کنیم و تاریخ رویدادهای جدید اعلام می‌شود، زمان‌بندی‌ها و لیست را به‌روزرسانی خواهیم کرد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا