آموزش بلاکچین

بررسی ایردراپ‌ در دنیای بلاک چین: نمونه‌هایی از اولین ایردراپ ها

برای اکثر سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال، هیچ چیز مهمتر از بازگشت سرمایه خود نیست. به لطف نوسانات بازار کریپتو، این امر می تواند به سرعت انجام شود یا می تواند یک کار بسیار دشوار باشد. به همین دلیل است که ایردراپ کریپتو روشی ارزان برای کسب بازدهی بیشتر در سبد دارایی‌های شماست. طبق گفته اکثرمردم، توکن های airdrop رایگان هستند و هرگز آسیب نمی بینند، درست است؟

تقریباً هر روز ایردراپ های کریپتو جدید وجود دارد که دستیابی به برخی از آنها آسان تر از سایرین است. همه ایردراپ‌ها به یک اندازه قابل اعتماد نیستند. ایردراپ های کریپتو همیشه در ابتدا بسیار سودآور به نظر می رسند، اما می توانند مشکلاتی نیز ایجاد کنند. برای اطلاعات بیشتر درباره ا آموزش بلاک چین و ایردراپ کریپتو ، نحوه عملکرد آن‌ها و مشکلاتی که ممکن است آن‌ها برای شما ایجاد کنند، در این مقاله خط دید خواهید یافت.

آموزش بلاک چین و ایردراپ کریپتو

کریپتو ایردراپ روشی است که به وسیله آن می‌توانید از یک پروژه کریپتو رمز ارز رایگان کسب کنید. راه های مختلفی برای دریافت این توکن ها وجود دارد. بسیاری از اوقات یک airdrop با ارزهای دیجیتال رایگان مرتبط است، اما این لزوما درست نیست. شما باید زمان و تلاش خود را صرف کنید یا ممکن است مجبور شوید با کارمزد تراکنش مقابله کنید. با این حال، امکان شرکت در ایردراپ به صورت رایگان نیز وجود دارد!

احتمالاً از خود می پرسید؛ ایردراپ کریپتو چگونه کار می کند؟ پروژه های کریپتو مقدار مشخصی توکن در دسترس دارند که به افرادی که شرایط واجد شرایط بودن را دارند می دهند. با تکمیل چند مرحله از قبل تعیین شده، می توانید واجد شرایط دریافت این توکن ها شوید. راه های مختلفی برای شرکت در ایردراپ کریپتو وجود دارد. اغلب باید برای airdrop ثبت نام کنید یا اقدامات دیگری از این دست انجام دهید. پس از انجام کارها یا برنده شدن توکن ها، می توانید آنها را مطالبه کنید یا به کیف پول شما واریز می شوند.

📌 مقاله مرتبط:

برای آشنایی بیشتر با موضوع، پیشنهاد می شود این مقاله را نیز مطالعه بفرمایید: مقیاس پذیری در بلاکچین

نمونه هایی از ایردراپ کریپتو

در گذشته صدها ایردراپ از جمله ایردراپ پروژه‌های پیشرو ارزهای دیجیتال وجود داشته است. بنابراین تعداد زیادی نمونه از ایردراپ کریپتو وجود دارد و Airdrops سالهاست که در دنیای رمزنگاری اتفاق می افتد. اولین ایردراپ در سال ۲۰۱۴ انجام شد. در آن زمان، یک پروژه رمزنگاری حتی تا ۵۰ درصد از تمام توکن ها را در طول ایردراپ توزیع می کرد.

این پروژه کریپنو که درمورد آن صحبت کردیم، Auroracoin نام دارد. این پروژه رمز ارز دیجیتال خود را دارد که به نام AUR شناخته می شود. این پروژه برنامه هایی برای تبدیل AUR به ارز دیجیتال ملی ایسلند داشت. بنابراین، کل ایردراپ AUR به شهروندان ایسلندی رسید که می توانستند در مجموع ۳۱.۸ AUR برای هر فرد دریافت کنند.

بسیاری از ایردراپ‌ها نیز در سال‌های پس از ایردراپ Auroracoin دنبال شدند، از جمله رمزارز های کمی شناخته شده‌تر. به عنوان مثال، به ترتیب در سال‌های ۲۰۱۶ و ۲۰۱۷، Stellar Lumens (XLM) و Bitcoin Cash (BCH) ایردراپ ارزهای دیجیتال را سازماندهی کردند و کوین‌های airdrop خود را بین صاحبان بیت‌کوین توزیع کردند. بیت کوین کش به ازای هر بیت کوین یک توکن بیت کوین کش داد که در اوج خود هزاران دلار ارزش داشت.

در این مقاله سعی کردیم آموزش بلاک چین و ایردراپ کریپتو را به صورت ساده و با کمک نمونه‌های موفق آن برای شما شرح دهیم. برای مطالعه بیشتر در مورد ایردراپ‌ها مقاله‌های زیر را نیز مطالعه نمایید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا