اخبار

به‌راحتی اپ دلخواه بسازید

راه‌های زیادی برای ساخت سایت و اپ وجود دارد، راه‌هایی که نیاز به جست‌و‌جو و صرف زمان زیادی دارد. پیدا کردن تیمی که بتواند یک برنامه جامع و کامل بسازد و به درستی کسب و کارتان را معرفی کند، کار آسانی نیست. اما این روزها همین سرویس‌های اینترنتی به شما کمک می‌کنند تا خودتان به سادگی با صرف هزینه بسیار پایین سایت یا اپلیکیشن‌ مخصوص به خود را بسازید.
یکی از این سرویس‌های ایرانی «اپ‌چار» است. با کمک این سرویس می‌توانید اپلیکیشن کسب و کار خود را بدون دانستن یک خط برنامه نویسی تولید کنید. آن‌طور که تیم «اپ‌چار» می‌گویند، این سرویس قابل‌استفاده برای تمام مشاغل و بر اساس خصوصیات و نیازهای آنها طراحی‌ شده است. این برنامه به شما این امکان را می‌دهد که شکل، رنگ‌ بندی و طراحی بخش‌های مختلف اپلیکیشن را متناسب با سلیقه خود تغییر دهید.
برای سپری کردن این مراحل هم نیاز به داشتن دانش فنی ندارید. در واقع اپلیکیشن موبایل توسط سرویس اپلیکیشن ساز آنلاین اپ‌چار به‌طور خودکار تولید شده و آماده تحویل می‌شود. در نهایت شما می‌توانید اپلیکیشن موبایل خود را در کافه بازار یا googleplay منتشر کنید.
کار با این سرویس اصلاً سخت نیست چرا که به محض مراجعه به این سرویس تمامی مراحلی که شما باید انجام دهید قدم به قدم توضیح داده شده است.
در قدم اول یک نام برای اپ خود انتخاب کنید واز این سرویس بخواهید تا اپ شما را بسازد. حتی این سرویس امکان «امتحان رایگان» را نیز برای کاربران فراهم کرده است. به صورتی که شما می‌توانید اپ خود را با کمک اپ‌چار بسازید و از آن به مدت هفت روز نیز استفاده کنید در نهایت نیز تصمیم نهایی خود را بگیرید. برای شروع و دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص امکانات این سرویس بهwww.appchar.com مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا