اخبار

جدایی matt cutts از گوگل

جدایی matt cutts از گوگل ، آقای مت کاتس رییس بخش کیفیت جستجوهای گوگل بطور رسمی اعلام کرد که در تاریخ ۳۱ دسامبر سال ۲۰۱۶ یعنی آخرین روز سال از گوگل جدا شده است.

او تصمیم گرفته که تمام نیروی خود روی بخش سرویس دیجیتال ایالات متحده آمریکا به عنوان رییس بخش مهندسی این دپارتمان دولتی به کار گیرد. آقای کاتس برای اولین بار در سال ۲۰۱۴ قصد داشت که از گوگل جدا شود ولی تصمیم به ادامه همکاری با این کمپانی آمریکایی گرفت. در سال ۲۰۱۵ هم سمت کاری او در گوگل تغییر یافت ولی کسی از شغل جدیدش در کمپانی باخبر نبود.

در میانه سال ۲۰۱۶ او به تیم سرویس دیجیتال ایالات متحده آمریکا ملحق شد و اکنون که از گوگل جدا شده می تواند تمام وقت به عنوان رییس بخش مهندسی USDS فعالیت کند.

خود او اعلام کرده که فعالیت در سرویس دیجیتال دولتی به اندازه کار در Silicon Valley جذاب نیست. البته کار در این سرویس می تواند لذت بخش باشد چون فعالیت ها ، خلاقیت ها و الهام بخشی های گروه روی زندگی مردم تاثیرگذار خواهد بود. دوستی در این بخش دارم که چند سالی است در این سرویس مشغول به فعالیت هست او به من گفت این ۵ سال فعالیتش در USDS سخت ترین و در عین حال لذت بخش ترین دوران کاری او بوده است.

آقای matt cutts جز گروه ۱۰۰ نفره اولیه ایی بود که در گوگل مشغول به کار شد و در طول دوره فعالیتش به عنوان مهم ترین افراد در بخش بازاریابی جستجوها شهرت پیدا کرده بود.

منبع: پی سی وی مگ

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا