اخبارمطالب ویژه

مرور چند خبر تجارت الکترونیک

همیشه در دنیای تجارت الکترونیک اتفاق جدیدی رخ می‌دهد و گاهی‌اوقات مرور خبرهای گذشته به ما در کسب بینش برای کسب‌وکارمان کمک می‌کند. ما چند خبر داغ تجارت الکترونیک را، که در چند سال اخیر رخ داده، برای شما جمع کردیم:

فیس‌بوک مالکِ TheFind شد

 TheFind یک موتورِ مقایسه برای خرید [۱] است که با آن می‌توانید قیمت‌ها را برای خرید محصولات مقایسه کنید. در مارس ۲۰۱۵، فیس‌بوک این موتور جست‌وجوی خرید را به قیمت اعلان‌نشده‌ای خرید تا بتواند کسب‌وکار تبلیغاتی خود را تقویت کند و قدم در ماجراجویی تجارت الکترونیک بگذارد.

گوگل می‌خواهد که وبگاه شما سازگار با تلفن‌همراه  باشد  

در اواخر فوریۀ ۲۰۱۵، گوگل یک الگوریتمِ جدیدِ به‌روزرسانیِ تلفن‌همراه را معرفی کرد که از بیست‌ویکم آوریل سال ۲۰۱۵ به‌کار افتاد. با افزایش به‌کارگیری تلفن‌همراه، گوگل می‌خواهد مطمئن باشد که نتیجه‌های جست‌وجوی گوگل حتماً با تلفن‌همراه سازگاری داشته باشد.

Amazon Webstore بسته شد

آمازون اعلام کرد که در ژوئیۀ ۲۰۱۶ Webstore را می‌بندد. آمازون تا مدتی اجازۀ ثبت‌نام جدید نداد و به کاربران قبلی‌اش اعلام کرد که می‌توانند به داده‌هایشان دسترسی داشته باشند و تا ژوئیۀ ۲۰۱۶ آن را به یک سکوی (پلت‌فورمِ) جدید تجارت الکترونیک انتقال بدهند.

Bussinesse on Messenger راه افتاد

در گردهمایی F8، فیس‌بوک Bussinesse on Messenger  را معرفی کرد که هدف از طراحی آن ایجاد امکان دسترسی آسان کسب‌وکارها به مشتریانشان و ارتباط با آن‌هاست. با این پیام‌رسان، صاحبان کسب‌وکار می‌توانند رسیدها و به‌روزرسانی‌های تجاری و پاسخ سؤال‌ها را ارسال کنند و با مشتریان خود تعامل داشته باشند.

اگر مشتاقید از خبرهای جدیدتر امسال مطلع شوید، با ما در خط دید همراه باشید.

[۱] comparison shopping engine

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا