بلاکچین در حوزه بازیبلاکچین در صنایع

برترین بازی‌های رمزارزی برای موبایل ۲۰۲۲

بازی همیشه برای ما یک تجربه منحصر به فرد است و چیزهای زیادی را برای یادگیری در اختیار ما قرار می دهد. در کنار این تجربه سرگرم کننده و هیجان انگیز برترین بازی‌های رمزارزی برای موبایل ۲۰۲۲ می توانند برای کسب درآمد نیز مورد استفاده قرار گیرند. یکی از روش های کسب دستاوردها و البته به دست آوردن مزایای درون بازی، انتخاب بازی‌های کریپتویی و بلاکچین در بازی است.

با استفاده گسترده از ارز دیجیتال در سال‌های اخیر، این ارز بر صنعت بازی تأثیر زیادی گذاشته است و به ما امکان دسترسی به متاورس را نیز داده است. بازی‌های مختلفی که با دنیای کریپتو مرتبط هستند، توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) و ارز درون بازی را برای بازیکنان خود ارائه می‌کنند. در ادامه این مقاله ما  ادامه لیستی از برترین بازی‌های رمزارزی برای موبایل ۲۰۲۲Play to Earn (P2E)  موجود در حال حاضر در بازار را برایتان ارائه می‌دهیم.

شماره سه برترین بازی‌های رمزارزی برای موبایل ۲۰۲۲:

Farmers World

از عنوان این بازی Farmers World می‌توان به نوع و هدف این بازیPlay2earn پی‌برد. در این بازی بازیکنان با استفاده از ابزارها، منابع و زمین های مختلف برای ساختن مزارع و برداشت آنها به کشاورزی می پردازند. این بازی که یکی از برترین بازی‌های رمزارزی برای موبایل ۲۰۲۲ بر روی بلاک چین WAX ساخته شده است، اخیراً رشد چشمگیری نیز در بحث بلاکچین در بازی داشته است.

Farmers World  از کاربران می‌خواهد که یک NFT خاص برای مشارکت با سایر بازیکنان داشته باشند. علاوه بر این، بازیکنان می توانند با مبارزه با کشاورزان دیگر در حالی که منتظر تکمیل برداشت خود هستند، جوایزی کسب کنند.

📌 مقاله مرتبط:

برای آشنایی بیشتر با موضوع، پیشنهاد می شود این مقاله را نیز مطالعه بفرمایید: برترین بازی‌های رمزارزی برای موبایل ۲۰۲۲

 شماره چهار : Monsta Infinite

Monsta Infinite

 Monsta Infinite  یکی از برترین بازی‌های رمزارزی برای موبایل ۲۰۲۲ مبتنی بر هیولا است که پتانسیل زیادی برای تبدیل شدن به یکی از محبوب‌ترین بازی‌های play2earn در جهان را دارد. بازیکنان برای شرکت در نبردها باید سه مونتا از بازار دریافت کنند. هر Monsta دارای شش کارت مهارت ، دو کارت حمله و دو کارت دفاع در بازی وجود دارد که با کمک آن‌ها باید در بازی پیشرفت کنید.

بلاکچین در بازی کریپتو شماره پنج: Binemon

Binemon

اکنون دیگر زمان آن رسیده بود که دنیای NFT های میم روی بازی های play2earn تأثیر بگذارند.Binemon، یک بازی رمزنگاری الهام گرفته از پوکمون است که انواع مختلف بازی‌ها را باهم ترکیب می کند. در این بلاکچین در بازی، سازندگان بازی‌های پیدا کردن آیتم‌های کلکسیونی‌، گاچا، RPG، ماجراجویی را در یک جهان باهم ترکیب کرده‌اند. بازیکنان می توانند ارتش حیوانات خانگی خود را برای نبرد در محیط PvE یا PvP ترتیب دهند. بازیکنان می توانند Ambrosia که یکی از سه ارز درون بازی است، کسب کنند. خرید Mons از طریق بازار با استفاده از DRK، یکی از ارزهای بومی امکان پذیر است.

برترین بازی‌های رمزارزی برای موبایل ۲۰۲۲ شماره شش: Devikins

Devikins

برای درک بهتر این بازی، ابتدا درک ذهنیت مدل بازیکن اول MoonLabs، تیم سازندگان  Devikins، بسیار مهم است. چرا؟ به این دلیل که در دنیای همیشه در حال گسترش Devikins، بازیکنان می توانند شخصیت ها را جمع آوری کنند و انواع جدیدی از آن را پرورش دهند تا لیست خود را قوی تر و کاربردی‌تر کنند.

دویکینز یکی از  برترین بازی‌های رمزارزی برای موبایل ۲۰۲۲ با مدل RPG  است که مبتنی بر نوبت و دارای سیستم جنگی JRPG با عنصر Tamagotchi است. علاوه بر این، بازیکنان می توانند با استفاده از Devicoin (DVK) شخصیت ها را در بازار داخلی خرید ویا به فروش برسانند.

منبع: Coinmarketcap

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا