بلاکچین در حوزه بازیبلاکچین در صنایع

برترین بازی‌های کریپتو موبایل ۲۰۲۲

در سال‌های اخیر، بازی‌های Play2earn که متعلق به صنعت گیم‌فای هستند به سرعت در حال رشد و ترقی بوده‌اند و تأثیر قابل‌توجهی بر صنعت بازی‌های کامپیوتری گذاشته‌اند.
این بازی‌ها به بازیکنان اجازه می‌دهد که کنترل دارایی های درون بازی خود را در دست بگیرند و حتی فرصت‌های کسب درآمد برای ‌خود ایجاد کنند. تعداد این دسته از بازی ها به سرعت در حال افزایش است، بیشتر آنها با کامپیوتر‌های معمولی و دستگاه های تلفن همراه سازگار هستند. تعدادی از این برترین بازی‌های کریپتو موبایل ۲۰۲۲ هنوز در دست توسعه هستند، در حالی که برخی نسخه های آلفا و بتا خود را به صورت عمومی در دسترس کاربران قرار داده اند.

از آنجایی که توسعه‌دهندگان بیشتری چنین بازی‌هایی را برای گیمرهای موبایلی در دسترس قرار می‌دهند، صنعت بازی‌های بلاک چین در حال ورود به بازار کاملاً جدیدی است که پتانسیل‌های بالایی دارد. در مقایسه با کامپیوتر‌ها، افراد بیشتری دارای یک گوشی های هوشمند هستند و به طور منظم از آنها استفاده می کنند. در برخی کشورها، مردم چندین موبایل هوشمند دارند که آنها را به یک مخاطب هدف خوب برای بازی‌های بلاک چین play2earn تبدیل می‌کند که می‌توانند بازیکنان را برای مدت طولانی‌تری درگیر خود کنند.

لیست برترین بازی‌های کریپتو موبایل ۲۰۲۲

بازی کریپتو شماره یک: Axie Infinity

Axie Infinity
لیست برترین بازی‌های کریپتو موبایل ۲۰۲۲

به عنوان یکی از محبوب ترین بازی هایAxie Infinity ،play2earn یکی از برترین بازی‌های کریپتو موبایل ۲۰۲۲مبتنی بر اتریوم، زندگی بسیاری از مردم را در سراسر جهان تغییر داده است.امروزه بازیکنان در سرتاسر جهان در حال انجام این بازی هستند. بیشترین استقبال از این بازی زمانی بود که گروهی از بازیکنان درآمد تمام وقت خود را به دلیل همه‌گیری کرونا از دست داده بودند و نیاز به کسب درآمد از راه‌های دیگری داشتند که بازی ‌های کریپتو یکی از این راه‌‌ها بود.
تمرکز بازی در جمع آوری، پرورش و مبارزه با هیولاها در حالت PvE یا PvP است. بازیکنان جوایزی را در قالب Axie Infinity Shards (AXS) و Smooth Love Potions (SLP) دریافت می کنند. هم دارایی ها و هم هیولاها را می توان در Eth در بازار داخلی در جهان Axie Infinity فروخت.

این بازی از بازیکنان می‌خواهد که حداقل سه اکسی داشته باشند تا بتوانند در هر نبردی شرکت کنند. بازیکنانی که تازه وارد بازی شده اند و بودجه کافی برای خرید Axies ندارند، می توانند بورسیه Axie Infinity  را انتخاب کنند.

📌 مقاله مرتبط:

برای آشنایی بیشتر با موضوع، پیشنهاد می شود این مقاله را نیز مطالعه بفرمایید: بررسی دقیق نکات مهم ساخت بازی بلاک چینی

بازی کریپتو شماره دو: Reward Hunters  

Reward Hunters

یکی از برترین بازی‌های کریپتو موبایل ۲۰۲۲play2earn درسیستم عامل‌های iOS و Android، Reward Hunters است که دارای حالت نبرد رویال، اوپن ورد(Open World)، محیط قرون وسطایی و آواتارهای متعدد است. بازیکنان می توانند در نبردهای یک به یک شرکت کنند یا یک بازی هشت نفره را انجام دهند که در آن آخرین بازیکنی که بماند برنده است. این MMORPG بتل رویال در حال برنامه ریزی برای اضافه کردن رویدادهای شرط بندی و مسابقات قهرمانی هفتگی، در میان سایر ویژگی های این بازی، در آینده است. کاربران برای شرکت باید توکن RHT را بدست آورند، که بازیکنان از طریق آن می‌توانند بایننس کوین (BNB) به دست آورند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا