بلاکچین در حوزه بازیبلاکچین در صنایع

نمونه هایی از بلاک چین در بازی های کریپتو

با وجود بازی‌های بسیار عالی Play2Earn  ، انتخاب یکی از این عناوین برای شروع کار دشواری به نظر می‌رسد. ما در این مقاله به شما کمک می کنیم که بلاک چین در بازی های کریپتو را با توجه به سلیقه خود از بین این تعداد بازی کریپتو پیدا کنید و نمونه هایی از بلاک چین در بازی های کریپتو را برایتان بازگو می کنیم.

ادغام NFT ها در بازی به کاربران اجازه می دهد تا کالاها یا دارایی های انحصاری درون بازی را به نام خود خریداری کنند و حق اقلام خریداری شده را با تمام انحصار آن داشته باشند. به طور مشابه، این بازی‌های NFT به کاربران اجازه می‌دهند تا از طریق بلاک چین در بازی فروش دارایی‌ها در بازار آزاد درآمد غیرفعالی کسب کنند.

ما در خط دید با در نظر گرفتن مزایای بی شمار بازی های کریپتو، در این بخش لیستی از۳  عنوان از بلاک چین در بازی های کریپتو را برای شما معرفی خواهیم کرد.

بلاک چین در بازی های کریپتو شماره هفت:

Plant vs Undead

Plant vs Undead

هر کسی که تا به حال Plants vs Zombies بازی کرده باشد، با سرعت و سهولت زیادی گیم پلی اصلی Plant vs Undead را درک خواهد کرد. بازی چند نفره از نوع «برج دفاعی» به بازیکنان این امکان را می دهد که گیاهان خود را به عنوان NFTبرای خودشان منحصرا داشته باشند. گیاه در مقابل زامبی‌ها یک بازی رایگان برای موبایل است که از مکانیسم play2earn پیروی می کند. در برزیل، Plant vs. Undead  محبوبیت قابل توجهی به دست آورده است که دلیل اصلی آن این است که این بازی کریپتو به بازیکنان خود بدون پرداخت هیچ هزینه ای اجازه کسب درآمد می دهد، چیزی که در اکثر بلاک چین در بازی های کریپتو وجود ندارد.

بلاک چین در بازی های کریپتو شماره هشت:

MOBOX

MOBOX

برای آشنایی بیشتر با موضوع، پیشنهاد می شود این مقاله را نیز مطالعه بفرمایید: برترین بازی‌های رمزارزی برای موبایل ۲۰۲۲

MOBOX یکی دیگر از اکوسیستم های play2earn است که به کاربران خود برای تعامل در بازی پاداش می دهد و از بهترین نمونه هایی از بلاک چین در بازی های کریپتو. چندین بازی تحت پرچم MOBOX موجود است، از جمله MOMO Farmer، Token master، Trade Action و تعدادی دیگر از بازی های کریپتوای.

MOBOX  با ظرافت و چیره‌دستی انواع بازی‌ها، NFTها و مکانیک‌های DeFi را در یک اکوسیستم  ترکیب می‌کند که در آن بازیکنان می‌توانند استراتژی‌هایی را برای بهینه‌سازی بازده خود و به دست آوردن NFT‌های منحصربه‌فرد بلاک چین در بازی ایجاد کنند. مانند سایر عناوین play2earn، MOBOX دارای یک بازار داخلی برای بازیکنان برای خرید، فروش و تجارت آیتم های درون بازی است.

بلاک چین در بازی کریپتو شماره نه:

Realm

Realm

ترکیب چندین عنصر در یک بازی همیشه یک آزمون دشوار برای سازندگان بازی‌های کامپیوتری است. Realm  موسیقی، هنر و تجربه بازی را ترکیب می‌کند تا سرزمینی فوق‌العاده هیجان انگیز به بازیکنان ارائه دهد. این سرزمین دارای پورتال‌های AR  برای سفربه تعداد نامحدودی از میکروورس است. به عنوان یکی از برترین بازی‌های کریپتو موبایل ۲۰۲۲ «رلم»یک بازی NFT با واقعیت ترکیبی، به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا NFT‌های کمیاب و توکن REALM را برای تسلط بر قلمروها کشف و ذخیره کنند. علاوه بر این، بازیکنان می توانند حیوانات خانگی تعاملی سه بعدی را جمع آوری و پرورش دهند که بسته به قلمروی که بازدید می کنند، می توانند تکامل یابند. هنرمندان می توانند قلمروهای جدیدی ایجاد کنند و در درآمدی که بازی از آن کسب می‌کند به کمک بلاک چین در بازی شریک شوند.

آینده بلاک چین در بازی های کریپتو موبایل چطور خواهد بود؟

بازی های دسته Play2Earn روی بستر بلاک چین در بازی های کریپتو به طرق مختلف تأثیر ماندگاری بر جای گذاشته و خواهد گذاشت. در حالی که برخی از این بازی‌ها ممکن است نیاز به سرمایه گذاری اولیه داشته باشند، برخی دیگر برای کاربران موبایل در سراسر جهان رایگان هستند.
صنعت بازی های ویدیویی و بلاک چین در بازی در تقاطع بین ادامه مسیر فعلی و توانمندسازی گیمرها قرار دارد. علاوه بر این، استفاده از فناوری بلاک چین و NFT ها به توسعه دهندگان و هنرمندان مشتاق بازی فرصتی برای تأثیرگذاری بر صنعت نسبتاً جدید و آینده داری را ارائه می دهد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا