آموزشاخبارمطالب ویژه

تلفیق بوردهای تعاملی Trello در appear.in

ابزار تعاملی ویدئویی appear.in با Trello، که نرم‌افزار مدیریت پروژه‌ای با ۲۵ میلیون کاربر است، ترکیب می‌شود. با این یکپارچه‌سازی می‌توان بوردهای تعاملی Trello را داخل جلسات ویدئوییِ appear.in برای تعامل ازراه‌دور به‌شیوه‌ای جدید و مؤثر باز کرد.

با تلفیق این‌دو تیم‌هایی که اعضای آن در محل‌های متفاوتی هستند می‌توانند آسان‌تر مشارکت کنند و میزان مشارکت را در جلسات بیشتر کنند. به‌‎علاوه افراد می‌توانند رودررو مکالمۀ ویدئویی داشته باشند و هم‌زمان کارت‌ها را اضافه یا جابه‌جا کنند یا رأی بدهند و همچنین نظرات و ضمیمه‌های خود را بیفزایند.

Ingrid Ødegaard مؤسس مشترک، و مدیرعامل appear.in  می‌گوید: «اجرای کارگاه‌های مؤثر با شرکت‌کنندگان ازراه‌دور معمولاً بسیار دشوار تلقی می‌شود. با یک‌پارچگی جدید بوردهای Trello در appear.in می‌توانید کل تیم را در طوفان فکری، رأی دادن و تعیین وظایف دخیل کنید. ما اساساً جلسات یادداشت‌گذاری ازراه‌دور را ممکن کردیم؛ هرکس می‌تواند در این جلسات شرکت کند، حتی اگر حضور فیزیکی داشته باشد!»

Trello که زمان روبه‌رویی (face time) به تعامل ازراه‌دور افزوده است، دیروز اعلام کرد که افزایشِ ۲۵ میلیون کاربر در سراسر دنیا داشته است و به ابزار تعاملی دیجیتالی مطلوب برای سازمان‌دهی پروژه‌ها در بوردها و لیست‌ها بدل شده است.

Brian Cervino مدیر بازاریابی محصول Trello در Atlassian اظهار داشت: «با افزایش روزافزون تیم‌هایی که ازراه‌دور می‌شوند، اهمیت متصل نگه داشتن تیم‌ها در تمام ابزاری که استفاده می‌کنند بیشتر شده است.»

او ادامه داد: «با آوردن بوردهای Trello به appear.in تیم‌ها می‌توانند برای همکاری تعاملی زمان روبه‌رویی (face time) را که معلوماً به افزایش آن نیاز است اضافه کنند.»

از جلسات روزانۀ سرپایی تا رأی‌دهی

این یکپارچگی جدید را میتوان برای موارد استفاده گوناگونی به کار گرفت:

  • جلسات سرپایی روزانه- صحبت ازطریق بورد درحالی که هرکسی می‌تواند جابجایی کارت‌ها را مشاهده کند؛
  • جلسات برنامه‌ریزی- تصمیم‌گیری دربارۀ وظایف و ساخت کارت‌ها با همدیگر و تعیین مسئولیت‌هایی که باید پیگیری شوند؛
  • کارگاه‌ها- استفاده از بورد Trello به‌عنوان دیواری که افراد بتوانند ایده‌ها و پیشنهادهایشان را بر آن اضافه کنند و آن‌ها را مرتب کنند؛
  • طوفان فکری- امکان مطرح کردن ایده‌ها توسط تیم؛
  • رأی‌دهی- امکان رأی دادن افراد به کارت‌هایی که می‌پسندند با افزودن امکان رأی‌دهی.

اودگارد می‌گوید «به‌عنوان مدیرعامل یک تیم ازراه‌دور، مایلم جلساتی را برگزار کنم که فراگیر هستند. هرکسی باید احساس کند که می‌تواند مشارکت کند و تاکنون راه مناسبی برای برگزاری جلسات ازراه‌دور نبوده است. appear.in امکان مطلع ماندن از پروژه‌ها و مشارکت در آن‌ها را درحین سفر سفر فراهم می‌کند؛ اما ترکیب جدید آن با Trello این تجربه را با به‌روز نگه داشتن اطلاعات در بوردهای Trello یکپارچه‌تر می‌کند.»

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا