اخبار بلاکچین

طبق جدیدترین اخبار بلاک چین ، سهم بازار Metaverse تا سال ۲۰۲۶ از ۵۰ میلیارد دلار فراتر خواهد رفت

یک گزارش جدید نشان می‌دهد که Metaverse تا سال ۲۰۲۶ سهم بازاری بیش از ۵۰ میلیارد دلار خواهد داشت.

یک گزارش جدید توسط شرکت تحقیقاتی و مشاوره فناوری Technavio نشان می‌دهد که متاورس طی چهار سال آینده روندی بسیار صعودی خواهد داشت.

این گزارش با عنوان «بازار Metaverse در امور مالی بر اساس مؤلفه و جغرافیا – پیش‌بینی و تحلیل ۲۰۲۲-۲۰۲۶»، متاورس را از دو دیدگاه تحلیل کرد: نرم‌افزار و سخت‌افزار، و از طریق تأثیر آن بر مناطق مختلف جغرافیایی.

طبق این مطالعه، Metaverse  تا سال ۲۰۲۶ به ارزش سهم بازار ۵۰.۳۷ میلیارد دلار خواهد رسید. رشد Metaverse در پنج بازه زمانی بین ۲۰۲۱-۲۰۲۶ تجزیه و تحلیل شد. علاوه بر این، شتاب رشد بازار دارای پیش‌بینی شتاب CAGR نزدیک به ۲۱٪ است. تنها در سال جاری رشد ۲۰.۱۱ درصد پیش بینی شده است.

از نظر رشد منطقه ای، ۳۲ درصد از منطقه آمریکای شمالی با کانادا و ایالات متحده به عنوان رهبران اصلی این فناوری نوین خواهد بود. دیگر کشورهای مصرف کننده کلیدی شامل چین و آلمان بودند.

در این سال، آلمان و ایالات متحده به دلیل قوانین منعطف تر و نرخ پذیرش سازمانی، رتبه اول را در رتبه بندی جهانی ارزهای دیجیتال به اشتراک گذاشتند.

📌 مقاله مرتبط:

برای آشنایی بیشتر با موضوع، پیشنهاد می شود این مقاله را نیز مطالعه بفرمایید: حقایقی در مورد بلاکچین

با این حال، علاقه به متاورس بدون شک در سراسر جهان طبق اخبار بلاک چین قابل مشاهده است. در اوایل ماه آگوست ۲۰۲۲، امارات متحده عربی استراتژی متاورس دبی خود را برای تبدیل شدن به یکی از ۱۰ اقتصاد برتر Metaverse راه اندازی کرد. و در تیتر یک اخبار بلاک چین قرار گرفت.

محبوب ترین کیف پول‌های متاورس تا سال ۲۰۲۶ کدام خواهد بود؟

علاوه بر موارد گفته شده، این گزارش کاربردهای پیشرو متاورس را نیز بیش از پیش برجسته کرد. بر اساس این نظرسنجی، هفت کیف پول متاورس از نظر تعداد کاربر و امکانتات برتر عبارتند از Meta Mask، Enjin Wallet، Coinbase، Math Wallet، Alpha Wallet، Coinomi و Trust Wallet.

گزارش مشابهی در این ماه، مد و تجارت الکترونیک را به عنوان صنایعی برای تماشا در فضای Metaverse برجسته کرد. در طی همان پنج سال، طبق اخبار بلاک چین انتظار می‌رود متاورس در بازار مد از افزایشی به ۶.۶ میلیارد دلار با نرخ شتاب رشد CAGR 36% برخوردار شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا