بلاکچین در حوزه بازی

نظر متخصصان درباره آینده بلاک چین در بازی چیست؟

روشی که فناوری‌ها و صنایع می‌توانند در فرصت کوتاهی از صفر به صد برسند، می‌تواند حتی پیگیرترین ناظران یک صنعت را هم غافلگیر کند. به یک صنعت کوچک پشت کنید و ناگهان میلیاردها ارزش پیدا کرد. این اتفاقی است که برای صنعت بازی‌های کامپیوتری و تورنومنت‌های جهانی بازی رخ داد و طبق نظر متخصصان درباره آینده بلاک چین در بازی ، برای کریپتو و آینده بلاک چین در بازی نیز اتفاق خواهد افتاد.

همیشه افرادی در جامعه هستند که از آنچه در راه است می ترسند. چگونه اوضاع را تغییر خواهد داد؟ آیا اوضاع را بدتر خواهد کرد؟ آیا این فناوری جدید روش زندگی ما را دگرگون خواهد کرد؟

این انقلاب همین حالا نیز در حال وقوع است. مارک زاکربرگ با خواندن کتاب «سقوط برفی» اثر نیل استفنسون که ایده‌ی متاورس را به شکل مهندسی ملموس‌تری نسبت به آثار قبلی مانند «نورومنسر» ویلیام گیبسون آغاز کرد، به علاقه‌مندان  Sci-fi پیوست . شرکت زاکربرگ، متا (FB)، میلیاردها دلار شرط بسته است که همه ما عینک‌های واقعیت مجازی (VR) به چشم زده و بازی به سبک Ready Player One کنیم. اپل (AAPL) و دیگران راه دیگری را پیش می‌روند و روی واقعیت افزوده (AR) سرمایه‌گذاری می‌کنند و برای انتشار مشخصات پیشرفته آماده می‌شوند تا همه ما را مجذوب فناوری خود کنند.

سوال اصلی این است: آینده بلاک چین در بازی چگونه رقم خواهد خورد؟

به نظر متخصصان درباره آینده بلاک چین در بازی همه این تکنولوژی‌ها ودسترسی به  آینده بلاک چین در حوزه بازی سالها طول خواهد کشید. سخت‌افزار، رابط‌ها و بازی‌ها همگی باید به هم برسند. برای مثال در مورد AR به عینک‌هایی نیاز است که فقط شبیه عینک‌های معمولی به نظر برسند، نه دوربین های پیچ و مهره ای که شما را شبیه یک آدم عجیب و غریب در یک بار یا یک فرد روان پریش در ساحل می کند. اپل ممکن است ما را با قدرت افسانه‌ای خود در کارکرد عوامل غیرممکن به آنجا برساند. اما مردم این موضوع را دست کم می گیرند که اپل در حال حاضر پنجره های اعلامی مورد انتظار را از دست داده است. به معجزات کوچک سازی نیاز دارد. ممکن است زودتر اتفاق بیفتد، زیرا شرکت‌هایی مانند Mojo Vision در حال حرکت به سمت آزمایش‌های انسانی مخاطبین AR هستند که مستقیماً از صفحات «Mona Lisa Overdrive» ویلیام گیبسون حذف شده‌اند.

افراد مختلف تجربه‌های گوناگونی از رایج شدن بازی‌های بلاک چینی خواهند داشت. برای برخی این راهی برای خروج از فقر و شرایط بد زندگی خواهد بود. در دنیای در حال توسعه، جایی که مشاغل پر درامد ممکن است کم باشد، به دست آوردن یک شمشیرهای جادویی ممکن است خانواده و یا کودکی را از گرسنگی نجات دهد و موجب کسب درآمد برای رفاه آن‌ها شود. ممکن است به آنها کمک کند تا راه خود را برای تبدیل شدن به پزشک و وکیل و کدنویس و سایر مشاغل مورد نیاز  آینده ای که هنوز نمی توانیم آن را تصور کنیم، پیدا کنند.

نظر متخصصان درباره آینده بلاک چین در بازی

چطور با کمک بازی‌های بلاک چینی می‌توان به درآمد رسید؟

با پیشرفت این بازی‌ها و آینده بلاک چین در بازی، مسابقات و تورنومنت‌ها بزرگ‌تر و جوایز نیز گرانتر می‌شوند. با افزایش پرداخت‌های کریپتو، حجم تراکنش‌های مالی به سرعت افزایش می‌یابد. افراد بیشتری در دنیای مجازی امرار معاش خواهند کرد و در نتیجه، در دنیای واقعی نیز زندگی بسیار بهتری خواهند داشت. این زندگی احتمالاً یک زندگی ایده‌ال و مستقل از موقعیت مکانی خواهد بود. قطعا افراد زیادی ترجیح می دهند این کار را به جای هر‌روز تا‌کردن تی شرت‌ها یا روی هم چیدن جعبه ها در یک انبار بی روح انجام دهند تا زندگی خود را تامین کنند.

📌 مقاله مرتبط:

برای آشنایی بیشتر با موضوع، پیشنهاد می شود این مقاله را نیز مطالعه بفرمایید: برترین بازی‌های رمزارزی برای موبایل ۲۰۲۲

آیا بازی‌های کریپتو جامعه را به سمت عقب خواهد برد؟

به طور کلی، فناوری نه یک نیروی نجات‌بخش برای ما است و نه یک نیرو شیطانی برای نابود کردن زندگی‌های ما. فناوری چیزی فراتر از ما نیست، بخشی از ماست، بخشی از آن چیزی است که هستیم و آنچه می خواهیم  باشیم. استفاده‌ای که ما از آن فناوری می‌بریم، آن چیزی است که آن را خوب یا بد می کند.

پیوند بازی های ویدیویی و رمزنگاری هر دو انتهای این طیف را در بر می گیرد.به نظر متخصصان درباره آینده بلاک چین در بازی فرصت‌ها و معیشت‌های کاملاً جدیدی را برای بعضی مهیا می‌کند، از برخی دیگر فقط استفاده می‌کند و بعضی افراد را به طرز شگفت‌انگیزی ثروتمند می‌کند. بازی‌های ویدیویی در هم تنیده با کریپتو در اصل همان مسیر‌های فرسوده گذشته را دنبال می‌کنند، اما این کار را با راه و روشی جدید، همانند همه فناوری‌ها، انجام می‌دهند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا